#16 2010-11-13 21:34:48

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kreatywne Opisy

Wasze opisy są naprawdę świetne, ale nie powinniście w każdym opisie wspominać o Rikudou Senninie i robić z tych miejsc jakiś specjalnych lokacji. Wygląda to wtedy zbyt naciąganie.

Na pierwszy rzut oka widać przede wszystkim zieleń. Wszystkie rośliny są koloru ciemno-zielonego. Jest wiele idealnych miejsc na rozbicie obozu i budowę własnej osady. Jest tu oczywiście sporo zwierząt. Najwięcej ruchu robią oczywiście ptaki. W tym czasie szukają odpowiedniego miejsca na gniazda i widać sprawia im to nie lada kłopot. Skaczą między gałęziami i głośno się nawołują, jakby wołały: „Poparz, popatrz, tu jest doskonałe miejsce”, a za chwilę narzekają: „może jednak za nisko, za daleko od rzeki, za blisko wiewiórek”. I rozmowa zaczyna się od początku przy następnym drzewie, jeszcze głośniej. Czasem wydaje się, że kłócą się między sobą, kto pierwszy dostrzegł jakieś świetne miejsce i komu się ono należy.  Nasze oko cieszą  kwiaty typu : krokusy, pierwiosnki i przebiśniegi. Na skraj lasu przychodzą przeważnie zgłodniałe sarny. Kiedy się siedzi cichutko w ukryciu, sarny podchodzą całkiem blisko. Niby obojętnie skubią trawkę i choć niewątpliwie bardzo im smakuje, robią to z dostojeństwem, nie zdradzając pośpiechu. Każdy odgłos, złamana gałązka, rozrabiająca wiewiórka, czy odległy głos silnika, sprawia, że sarna podnosi głowę i strzyże uszami. Jeśli uzna, że to nic groźnego, wraca do powolnego skubania trawy.

Tak wygląda opis Lasu Nara, nie chodzi w tych opisach o opisanie historii tego miejsca, ale wyglądu i rzeczy jakie się tam znajdują.

Offline

 

#17 2010-11-13 22:53:46

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Kreatywne Opisy

Ej no ale ja dalej mam 0.5 punkta!

Offline

 

#18 2010-11-13 23:07:20

Ren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kreatywne Opisy

Za brak sensownych opisów

Offline

 

#19 2010-11-13 23:17:04

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kreatywne Opisy

Bo jeszcze nie wklejałem. Sory po prostu jak jestem to robię te klany, a to wkleić mogę zawsze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wizut.pun.pl www.boxmanager.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl www.lool.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl