#1 2010-12-18 08:33:30

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

News #000

http://img524.imageshack.us/img524/7286/newsu.png


Witam wszystkich i każdego z osobna. Dzisiejszego dnia oficjalnie startuje ten mini support, którego adresu będziemy zapewne używać podczas każdej konserwacji bądź po prostu chwilowych przerwach w działaniu SD. Dla osób, które nie były z nami na LN, pojawi się za niedługo temat w Informacje - skróci on ogólną ideę SD oraz systemu rozgrywki i kilku najważniejszych punktów.

Klany zostały już praktycznie skończone. Pozostał tylko klan Douhito, dodanie technik to kilku z klanów, w którym ich po prostu nie ma oraz do danie wymagań do awansu na wyższy poziom do każdego z klanów - to chcemy zrobić po zakończeniu wszystkich klanów oraz... umiejętności dla bezklanowców. Ci, którzy są z nami dłużej może już wiedzą, że planuje wprowadzić "wymyślone" klany. Pomyślałem po prostu, że zamiast robić 5 oddzielnych klanów na każdy żywioł, mądrzej będzie zrobić jedną umiejętność poprawiającą działanie naszej Natury Chakry. Aktualnie jest 7 takich umek: Własny Artefakt, Własna Umiejętność, Własny Pakt, Bonus do technik żywiołowych, Zwiększona skuteczność Genjutsu, Zwiększona skuteczność Taijutsu, Ogromna ilość Chakry. Oczywiście to jedynie początek, poza takimi umkami, dalej planujemy dodawać wymyślone klany, będzie także możliwość wymyślenia własnego klanu na początku, więc nagrodą byłoby po prostu dojście do niego.

Pakty są również praktycznie skończone. Brakuje jedynie wymagań na zdobywanie kolejnych summonów, jednak wszelakie wymagania chce dodać po skończeniu całego działu z jutsu, umkami, paktami i temu podobnym.

Specjalizacje będą zupełnie inne niż na LN, NNW czy gdziekolwiek gdzie je widziałem. Będą bardziej jak taka stara gra RPG, jak drzewko skilli, które trzeba wbijać po kolei aby dojść na szczyt. Od teraz własne techniki są dostępne od każdej rangi, jednak wymagają specjalizacji którą można zdobyć już na Chuuninie - ale pewnie większość osób zdobędzie na jouninie.

Umiejętności coś ostatnio nie idą szybko. Pogońcie Rena, bo mnie się nie słucha(od tego jest ten news xD) - liczę na was. Użyjcie nawet komentarzy w tym newsie, tak będzie najprościej.

Względem grafiki, nie będziemy umieszczać obrazków technik, umek itd. na forum, ponieważ jeśli do gry mają wejść wymyślone zdolności, nie widzę w tych obrazkach ani trochę sensu. Jak na razie mamy wykonany header, który może zostać zmieniony, belki które na pewno zostaną - wykonane przez Danio, nie mnie i bardzo przypadły mi do gustu. Do zrobienia są jeszcze ikonki tematów(na LN Shurikenki), favicona(ikonka po lewej stronie adresu w przeglądarce, oraz przez tytułem w karcie). Do tego wiele grafiki do upiększenia forum. Planujemy także stworzyć Generator Kart Ninja, bo cudowny Rudik z Puna udostępnił bardzo prosty GKP, który można edytować i umieścić na własnej stronie.

Dla osób lubiących liczby:
Techniki ~ 99%
Specjalne Zdolności ~ 60%
Grafika ~ 40%
Skrypty ~ 10%
System Rozgrywki ~ 50%
Ekwipunek ~ 99%
Artefakty ~ 60%
Specjalizacje ~ 30%
Klany/Umiejętności dla bezklanwców ~ 60%
Wątki fabularne ~ 30%

Jeśli coś pominąłem, wspomnijcie w komentarzach.

Offline

 

#2 2010-12-18 09:07:32

Shouji

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: News #000

Good...Bardzo dobrze...Liczę na to że skończycie przed nowym rokiem...A co do Rena...Rusz dupe Reni bo chcemy już grać ;p

Offline

 

#3 2010-12-18 14:24:12

Tamiko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: News #000

Super, wreszcie gdzieś siądę  na dłuuuuższy czas... Tylko Ren łaskawie rusz się bo będę Ciebie męczyć do końca roku! ;D

Offline

 

#4 2010-12-19 21:36:35

Brzuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: News #000

Ren dajesz szybciej, wow mi się już powoli nudzi

PS: Gra ktoś tez ?

Dante: prywaciak, sunwell

Ostatnio edytowany przez Brzuszek (2010-12-21 20:22:03)


...

Offline

 

#5 2010-12-21 19:23:23

Dante

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: News #000

Brzuszek grasz na privie czy na worldzie ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ebase-fm.pun.pl www.madderdin.pun.pl www.dla.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.pomorskiotsii.pun.pl