#1 2010-12-27 15:14:17

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Wywiad z Ren'em

Zaprezentuję wam wywiad z Renem, który zrobiliśmy na Gadu-Gadu.
A - Katsuhito
B - Ren


A: Witam wszystkich, którzy czytają ten wywiad... mam zaszczyt powitać Ren'a, który zgodził się wystąpić tutaj ze mną! Witaj Ren!
B: Witaj
A: A więc zacznijmy od razu. Mam kilka pytań, związanych z Tobą, SD i drugim Adminem, który odmówił mi wywiadu. Jesteś chętny na odpowiedź?
B: No to pytaj
A: Czy często musisz odpowiadać na bezsensowne pytania, takie jak "Kiedy forum wystartuje" czy "Jak zdobyć na nim lepszą rangę?"
B: Na szczęście mało kto pyta o start forum, mamy cierpliwych userow ^^
A: A więc czy nie boicie się, że nikt nie będzie chciał grać?
Dłuższa przerwa, przed odpowiedzią Ren'a
B: Ja osobiście się o to nie boje, nie wiem jak Arashi. Samo tworzenie forum jest ciekawe, choć czasem monotonne, ale dość przyjemne jest wymyślanie fabuły forum, poza tym i tak zawsze się ktoś znajdzie, kto będzie grał
A: Oczywiście możecie na nas liczyć, starych graczy LN. A jednak, czy dużo energii pochłania wam praca przy forum?
B: Różnie, czasami potrafimy zrobić większość danego działu, a czasami mi nie mam weny do pisania, przez co utknąłem aktualnie na tych umiejętnościach, które postaram się skończyć jak najszybciej.
A: Jeśli nie masz weny, to czy którykolwiek chętny, może Ci pomóc? Znaczy napisać coś za Ciebie?
B: Pewnie by mógł, ale osobiście wole robić to osobiście, wiem przynajmniej co mam napisać
A: Oczywiście. A czy mógłbyś coś więcej powiedzieć o forum?
Kłopoty z kontynuacją wywiadu...ale...
B: Póki co nie mogę powiedzieć więcej niż widzieliście
A: Zostawmy więc ten temat. Czy często zostajecie odrywani od pracy, przez takie wywiady, zwykłe rozmowy itp.?
B: Nie, to pierwszy wywiad.
A: Czuję się zaszczycony. Ale czy normalni ludzie, pisząc do was na Gadu-Gadu lub gdziekolwiek indziej, zakłócają waszą pracę?
B: Hm... nie, chyba że chodzi ci o rozmowe ze znajomymi spoza forum xD
A: A więc na ile procent oceniasz ukończenie forum?
B: ;P  na około 65-75%.
A: Dziękuję Ci więc, za ten wywiad. Mam nadzieję, że nie odciągnąłem Cię za bardzo od pracy.
Znacząca przerwa w odpowiedzi... i...
B: Sorka z/w byłem.


Tak kończy się wywiad. Proszę o komentowanie i ocenianie .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miecz.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.recenzjegier.pun.pl www.future-esport.pun.pl www.mfdex.pun.pl