#1 2010-12-08 22:28:49

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Header i kilka innych

A więc został wykonany header, który "może" pozostać tam gdzie jest na początek forum. Zależy, czy uda mi się znaleźć grafika, lub czy w jakiś magiczny forum sam wyczaruje coś lepszego. xD Zrobiłem także grafiki pod wszystkie fora, nie licząc tych z lekkim Offtopem - jak Propozycje, Gazetka etc. Możliwe, że zostaną dodane, ale zobaczymy. Obrazki pod fora są w rozmiarach 300px na 50px. Dzięki czemu forum nie jest kilometrowe. Powstanie także specjalny wątek z "drzewem" forum, posiadającym suchy szkielet całego forum, jeśli ktoś miałby problemy ze znalezieneim czegoś.

Powoli idziemy do przodu. Jeszcze kilkanaście dni i będę miał ponad dwa tygodnie wolne(święta), postaramy się wtedy skończyć forum. Ostatnio wolno wszystko się toczy, głównie z mojej winy: egzaminy, szkoła i ogólnie brak czasu. Ostatnio miał 10-cio godzinny egzamin z plastyki(Pon - Wtorek) więc dla osób, które zrobiły sobie konto na SD pewnie zauważyły minimalną zmianę w ilości postów na stronie. xD Przepraszam, że dopiero teraz tak oficjalnie podaje link do forum, który Yumi wcześniej znalazła w katalogu Puna(na co nikt inny nie wpadł ).


link do forum: http://shinobidezain.pun.pl/

Można już sobie rezerwować nicki, radzę podawać prawdziwe emaile. Oglądanie forum jest wyłączone, nie łudźcie się. ;p

Pakty są ukończone, każdy summon posiada własne statystyki. Prawdopodobnie będzie możliwość "ćwiczenia" statystyk summonów, więc będzie zabawowo. Planuje wprowadzić wiele możliwości które nie dają żadnych materialnych korzyści: jak śluby, popijawy, imprezy itd. Mam nadzieję, że system jednej wioski pozowli przynajmniej wszystkim userom zgrać się bardziej i poznać każdego bardziej, niż w tym bardziej powszechnym.

PS. Sorki za interpuncke, nowa klawiatura a mi się nie chce wszystkiego poprawiac. xD Nie, to nie wpłynie na prace nad forum.

Offline

 

#2 2010-12-09 18:36:23

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Aro! Nareszcie coś się ruszyło! Wielkie dzięki za tego "newsa"

Offline

 

#3 2010-12-09 18:44:12

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

A tak, header powinniście móc zobaczyć po wejściu do forum, więc jeśli macie jakieś uwagi(nie takie typu: Do dupy, tylko takie typu: Poprawiłbym to to i tamto) to byłoby miło. xD

Offline

 

#4 2010-12-09 20:13:55

Kyle

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Takie pytanie co do summonów. Napisałeś, że będą mieć statystyki, a mają jakieś jutsu?

Offline

 

#5 2010-12-10 11:06:55

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Kyle, tak. Żaby dla przykładu posiadają technikę Teppoudama - nie wszystkie, ale kilka z nich. Węże natomiast nie posiadają żadnych technik; mają twarde łuski, które im to wynagradzają.

Offline

 

#6 2010-12-10 16:01:03

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Aro do headera :
- Daj jakieś fajne logo
- Zmień ten napis : "Shinobi Dezain - Zmień swoje przeznaczenie!". Chodzi mi głównie o czcionkę, kolor itp.
- Tam gdzie mamy "Strona Główna, Shinobi Dezain" itp. Dodaj jeszcze kilka opcji, żeby nowi nie musieli szukać.
- Fajnie by też było, gdybyś wstawił na główną stronę jakiś mega obrazek, oczywiście nie poruszający się - jak przewijasz, to masz inny obrazek

I to by było na tyle ^^

P.S. Zapomniałbym... zamiast 3 Top, daj 10 albo 5

Offline

 

#7 2010-12-10 19:28:31

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Max, nie rozumiem po co Logo ma brudzić header.

Kolor? Wybacz, nie jestem mistrzem typografii, ale niestety ty także nie. xD Biały i czarny pasują do wszystkiego, dlatego taki kolor pozostanie. Co do czcionki, to masz rację zmienie.

Ten mega obrazek można po ludzku nazwać tłem, bądź tapetą =='. I na razie prosiłem o uwagi względem Headera Maxiu, nie całego pun portalu. I wiem, że "mam" dodać więcej odnośników do menu w belce nawigacyjnej, po prostu na razie to nie jest najważniejsze.

Offline

 

#8 2010-12-10 22:47:21

Brzuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Wszystko ładnie i cacy
Tylko [tak zawsze muszę coś skrytykować ;p] dodaj na stronie głównej header, bo widać go tylko na forum.


...

Offline

 

#9 2010-12-11 10:02:50

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Header i kilka innych

Wiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lool.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl www.wizut.pun.pl www.boxmanager.pun.pl