#1 2010-11-07 20:35:46

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Trochę inny system

Jak wiecie, lub nie, na LN był system pięciu wiosek. Powodowało to jednak same problemy i głupie niefabularne tematy. Tak więc zdecydowaliśmy z Ren'em, że najlepszym wyjściem będzie usunięcie tego systemu. Co więc się stanie? Będzie tylko jedna wioska, jak już pewnie się domyśliliście Konoha. Nie będzie Senninów, najwyższą rangą będzie Kage. Zlikwiduje to faworyzowanie uczniów, walki pomiędzy dwoma Shinobi którzy się nie znają, oraz nie powinni móc się spotkać. Na razie gra będzie ograniczona do Kraju Ognia, jednak jeśli będzie dużo userów i duża aktywność, możliwe że będziemy powoli aktywować inne wioski. Oczywiście, skoro wszyscy są z jednej wioski, nie byłoby ładnie zabijać własnych, prawda? ^_^

Jeśli macie jakiś pomysł z tym związany, piszcie tutaj.

PS. Tak, ja będę Hokage.

Offline

 

#2 2010-11-08 16:10:22

Kyle

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Trochę inny system

Jak dla mnie 1 wioska na początek to za mało, na waszym miejscu dałbym jak już to przynajmniej 2 np.: Konoha i Suna

Offline

 

#3 2010-11-08 17:43:42

Shouji

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Trochę inny system

A mi się ten pomysł podoba. Będzie bardziej fabularnie a nie jak na LN ;p

Offline

 

#4 2010-11-08 17:51:08

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Trochę inny system

Wtedy będą musiały być osobne spacery, walki, misje itd. dla obu z wiosek. Byłoby mniej osób do walczenia, mniej osób do robienia misji, mniej osób dostępnych podczas egzaminów - co także je opóźni. Fakt, że jest tylko jedna wioska nie powinno chyba utrudniać gry - ale to okaże się dopiero podczas beta testów. Do tego czasu wolałbym spróbować ulepszyć pomysł z jedną wioską; dodanie drugiej to jest kilka minut.

Offline

 

#5 2010-11-08 18:06:48

Ren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Trochę inny system

Jak dla mnie ew. można później dodać, w trakcie rozwoju fabuły dodatkowe wioski z botami sterowane przez adminów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.quitraging.pun.pl www.csbendusz.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.mgz.pun.pl www.cs-sk.pun.pl