#1 2010-11-09 18:55:37

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Klany

Chciałbym, abyście się wypowiedzieli co sądzicie o wyborze klanów jakie zostaną wprowadzone do gry. Jestem otwarty na wasze uwagi bądź sugestie. (Jeśli ktoś ma jakąś propozycje o nowych klanach niech pisze tutaj)

Klan Uchiha - Sharingan
Klan Hyuuga - Byakugan
Klan Shiro - Hyouton
Klan Senjuu - Mokuton
Klan Kaguya - Shikotsumyaku
Klan Aburame - Kikiou
Klan Nara - Kage Sousa(Manipulacja Cienia)
Klan Akimichi - Baika
Klan Douhito - Kibaku Nendo
Klan Yotsuki - ...(potrzeba nam nazwy na kg Yotsuki )
Klan Medyków - Iryou(Medyczne)

Większość KG specjalnych z LN(takie jak Um Kakuzu, Konan etc.) pójdą jako umiejętności teraz.

Offline

 

#2 2010-11-09 19:10:34

Kyle

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Klany

Klan Ayatsuri - Lalkarze/Kugutsu no Jutsu
Klan Uzumaki
Klan ... - Ranton
Klan ... - Meiton

Offline

 

#3 2010-11-09 20:31:39

Kyle

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Klany

Klan Uzumaki:
Cechy szczególne:
- czerwone włosy
- duże pokłady chakry (jeśli byłby podział na lvl klanu to np. 1lvl to + 10k chakry, 2lvl + 20k itd.)
- dłuższe życie (na PBF'ie to nie ma większego znaczenia więc można zwiększyć im wytrzymałość o ileś)

Jest to klan specjalizujący się w technikach pieczętujących, które doprowadzili do perfekcji tworząc coraz to nowsze. Potrafią kontrolować demony na wyższym poziomie niż inne osoby. Nawet po wyciągnięciu z ciała bijuu członek klanu Uzumaki przeżyje.

Techniki:

- Chen Nekutai
Jutsu to pozwala na związanie demona wytrzymałymi łańcuchami, które potrafią utrzymać go przez jakiś czas.

- Keiyaku Fuuin
Jutsu to pozwala na uwolnienie demona spod władzy jakiejś osoby. By technika zadziałała trzeba nałożyć pieczęć na osobe, która kontroluje demona.

- Hakke no Fuuin Shiki (Technika Ośmiu Trójgramów)
Jutsu to pozwala na zapieczętowanie chakry demona jak i swojej w jakiejś osobie. Gdy ta osoba spróbuje "zapanować" nad demonem chakra osoby pieczętującej pojawi się.

- Gogyuo Kaiin
Pieczętująca technika służąca do odpieczętowania Gogyuo Fuuin i przywrócenia normalnego przepływu chakry między osobą a zapieczętowaną postacią, Jiraiya użył tej techniki aby odpieczętować Gogyou Fuuin założone na Naruto przez Orochimaru.
Opis tego jutsu został zaczerpnięty z LN

Kolejny klan do dodania to klan Kamizuru. Jest to klan władający pszczołami (można go znaleść w odcinkach o Bikuchu czy jakoś tak )

Offline

 

#4 2010-11-09 21:04:48

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Klany

Opisy ładne, ale wiesz... wszystko co tu podałeś jest związane z Bijuu. A wiadomo, że takie coś może być całkowicie bezużyteczne na forum(ktoś jako UA raczej nie będzie wiedział, czy kiedyś jego przyjacielem bądź wrogiem zostanie Bijuu), więc takie coś bardziej klasyfikowałbym jako umke. Właśnie dlatego ten klan niezbyt mi podchodzi, jest bardzo "nieuniwersalny". xD

Offline

 

#5 2010-11-10 15:54:43

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Klany

Według mnie, klany mogą być... lecz... np. Klan Nara... on nie miał Kekkei Genkai, tylko oni byli doskonałymi strategami! Albo Akamichi... mają swoje pigułki, a przecież KG nie mieli! Oni musieli uczyć się jutsu, tak samo jak np. Naruto henge, lub Kage Bushin. Do reszty nie mam zastrzeżeń.

Offline

 

#6 2010-11-10 18:22:41

Ren

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Klany

Max, ale ich techniki były unikalne, niepowtarzalne i nie spotykane nigdzie indziej. To można uznać, za ich umiejętności klanowe, ponieważ Kekkei Genkai to więzy krwi, a oni te techniki jakby dziedziczyli po swoich rodzicach.

Offline

 

#7 2010-11-10 18:34:44

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Klany

Ale oni przekazywali sobie tylko techniki... więc KG możecie wykluczyć . Techniki musieli uczyć się sami, nie tak jak w przypadku Sharingana czy Byakugana, któzy oczka otrzymywali sami, po osiągnięciu danego poziomu. Można dodać klan, ale ja o KG bym się kłócił

Offline

 

#8 2010-11-10 18:38:36

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Klany

A więc Klan Nara będzie posiadać umiejętność panowania nad cieniem, którą nazwiemy KG aby nie komplikować sprawy. :]

Offline

 

#9 2010-11-10 18:43:06

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Klany

Aro, ale właśnie tak, wprowadzamy nowych graczy w błąd. Wyobraź sobie, że taki przeciętny polak, po raz pierwszy ma styczność z Naruto, akurat poprzez nasze forum (ja właśnie tak wpadłem na Naruto ) i od razu chce oglądnąć pierwsze odcinki. Ale patrzy... widzi Nara - Kekkei Genkai. To go właśnie wprowadza w błąd. Przecież tak naprawdę Nara nie mieli KG, tylko byli bardzo inteligentni. Moglibyście nie dodawać KG, tylko umiejętności klanowe. Ale to tylko moje zdanie...

Offline

 

#10 2010-11-10 19:01:43

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Klany

Hmm, nieświadomie podsunąłeś mi ciekawy pomysł, brawo.

Offline

 

#11 2010-11-10 19:04:50

Max

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Klany

To chce ranga up na nowym forum!

Offline

 

#12 2010-11-10 22:06:58

Arashi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Klany

Nie. :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.funmt2.pun.pl www.wizut.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.boxmanager.pun.pl